Dzień Otwarty Rybnik Sosnowa

zapraszamy wszystkich zainteresowanych do obejrzenia mieszkań i wyboru tego jedynego, wymarzonego. 

Wszystkie dostępne oferty mieszkań znajdziesz na naszej stronie lub po kliknięciu w ten link.
Zainteresowanych zapraszamy w piątek, 09 października 2020 r., od 14:00 do 17:00. W tym dniu będą dostępne wybrane mieszkania w specjalnej cenie!
 

Kinga Tylkowska ☎️ 601 099 223 | Mateusz Kaczorowski ☎️ 606 826 608

Kilka słów o inwestycji Rybnik Sosnowa

Inwestycja Rybnik Sosnowa zlokalizowana jest w cichej, spokojnej i kameralnej okolicy. W ramach pierwszego etapu wybudowane będą 3 budynki – cztery kondygnacje naziemne (3 piętra) oraz jedna kondygnacja podziemna (garaż i komórki lokatorskie). Niewątpliwym atutem osiedla Rybnik Sosnowa jest jego atrakcyjna i funkcjonalna architektura, która zostanie w kolejnym etapie uzupełniona kolejnymi dwoma budynkami a w każdym z nich znajdą się 24 mieszkania.

Budynki to proste bryły architektoniczne, przełamane balkonami i loggiami oraz atrakcyjnymi materiałami – jasne budynki z grafitowym parterem oraz akcentami w kolorze drewna.

Lokalizacja inwestycji

Osiedle położone jest w północno-wschodniej części miasta Rybnika, z szybkim dostępem do centrum miasta oraz do głównych arterii Śląska. Dla spragnionych terenów zielony dostępny jest  Park Krajobrazowy Cysterskie Kompozycje Krajobrazowe Rud Wielkich.

W odległości kilku minut dotrzesz do szkół podstawowych, przedszkoli, apteki czy lokalnych sklepów ogólnospożywczych.

Standard wykończenia

W mieszkaniach ściany tynkowane lub płyty kartonowo – gipsowe, posadzka zatarta na ostro przygotowana do położenia warstwy wykończeniowej, drzwi wejściowe antywłamaniowe, okna i drzwi balkonowe PCV, balustrady balkonowe stalowe malowane, instalacje wodne PCV wyprowadzone do mieszkań, instalacja centralnego ogrzewania kompletna -  rozprowadzona w całym mieszkaniu i zakończona grzejnikami, instalacja elektryczna trójfazowa z instalacją uziemiającą. Do mieszkań będzie też doprowadzona instalacja telefoniczna, internetowa, telewizyjna oraz domofonowa z unifonem.

 
Kinga Tylkowska ☎️ 601 099 223 | Mateusz Kaczorowski ☎️ 606 826 608

 

Siewierz Jeziorna - rusza sprzedaż kolejnego etapu inwestycji a to jest idealny moment, żeby przyjść i obejrzeć tę...

Opublikowany przez wena-nieruchomosci.pl Piątek, 2 października 2020
 
Kinga Tylkowska ☎️ 601 099 223 | Mateusz Kaczorowski ☎️ 606 826 608


Do zobaczenia w piątek, 09 października 2020 r., od 14:00 do 17:00 w Rybniku, przy ulicy Sosnowej.

A może wiesz, jakiego mieszkania szukasz? Jaki metraż? Ile pokoi? Wypełnij poniższy formularz a my przygotujemy do obejrzenia te mieszkania, które będą spełniać Twoje kryteria.
 
Kinga Tylkowska ☎️ 601 099 223 | Mateusz Kaczorowski ☎️ 606 826 608