Bytom, Centrum, Jagiellońska
mieszkanie na wynajem

FRT-MW-745

Kawalerka do wynajęcia – Centrum Bytomia, ul. Jagiellońska  Przedstawiam ofertę wynajmu kawalerki typ studio, zlokalizowanej w Centrum Bytomia, przy ul. Jagiellońskiej . Mieszkanie umeblowane, gotowe do zamieszkania. Układ mieszkania Lokal składa się z pokoju ...

Powierzchnia
22,00 m2
Piętro
2
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
54,09 zł
cena 1 190 
mieszkanie na wynajem - Bytom, Centrum, Jagiellońska
bez prowizji
mieszkanie na wynajem - Bytom, Centrum, Karola Miarki

Bytom, Centrum, Karola Miarki
mieszkanie na wynajem

PIK-MW-951

Bytom Karola Miarki  Do wynajęcia 2 różne kawalerki o takim samym standardzie, na tym samym piętrze,  Bardzo dobra lokalizacja, Bytom Centrum, blisko do wszelkich przystanków komunikacji miejskiej oraz PKP. Budynek, zadbany, zamykana, czysta klatka schodowa. Parter -pokój ...

Powierzchnia
27,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
44,44 zł
cena 1 200 
mieszkanie na wynajem - Bytom, Centrum, Karola Miarki

Bytom, Centrum, Jagiellońska
mieszkanie na wynajem

FRT-MW-744

Kawalerka do wynajęcia – Centrum Bytomia, ul. Jagiellońska 25 Przedstawiam ofertę wynajmu przestronnej kawalerki zlokalizowanej w centrum Bytomia, przy ul. Jagiellońskiej 25. Mieszkanie w dobrym stanie, w umeblowane i wyposażone, gotowe do zamieszkania. Układ ...

Powierzchnia
30,00 m2
Piętro
2
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
43,00 zł
cena 1 290 
mieszkanie na wynajem - Bytom, Centrum, Jagiellońska
video
mieszkanie na wynajem - Bytom, Centrum

Bytom, Centrum
mieszkanie na wynajem

PIK-MW-948

Bytom Centrum ul Piłsudskiego 2a Do wynajęcia kawalerka. Pokój z aneksem kuchennym, przedpokój i łazienka z wc. W pałni umweblowane i wyposażone kompletnie (pralka, lodówka, kuchenka, mikroela, telewizor, naczynia kuchenne). Centralne ogrzewanie miejskie. Do zamieszkania ...

Powierzchnia
23,00 m2
Piętro
1
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
49,13 zł
cena 1 130 
mieszkanie na wynajem - Bytom, Centrum

Zabrze, Centrum, 3 Maja
mieszkanie na wynajem

FRT-MW-740

Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe po remoncie – Zabrze, ul. 3 Maja 57 Przedstawiam atrakcyjną ofertę wynajmu  mieszkania dwupokojowego, zlokalizowanego w Zabrzu przy ul. 3 Maja 57. Lokal po remoncie, gotowy do zamieszkania. Układ i standard mieszkania: Mieszkanie ...

Powierzchnia
44,20 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
40,50 zł
cena 1 790 
mieszkanie na wynajem - Zabrze, Centrum, 3 Maja
bez prowizji
mieszkanie na wynajem - Katowice, Śródmieście, Józefa Poniatowskiego

Katowice, Śródmieście, Józefa Poniatowskiego
mieszkanie na wynajem

PIK-MW-942

Przedstawiam ofertę ładnej kawalerki do wynajęcia w Śródmieściu Katowic przy ul Poniatowskiego 14. Mieszkanie położone na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku po termomodernizacji. Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem kuchennym, przedpokoju z zabudowaną szafą ...

Powierzchnia
20,00 m2
Piętro
2
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
75,00 zł
cena 1 500 
Kryteria wyszukiwania

rozumiem