nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Katowice, Śródmieście, Rymera

Katowice, Śródmieście, Rymera
mieszkanie na wynajem

FRT-MW-751

KATOWICE ŚRÓDMIEŚCIE ULICA RYMERA, KAWALERKA DO WYNAJĘCIA Ta kawalerka to idealna opcja dla osoby, która chce mieszkać w centrum, mieć wszystko pod ręką i jednocześnie pilnować swojego budżetu. Podstawowe informacje i warunki wynajmu: 25 mkw- pokój z aneksem ...

Powierzchnia
25,00 m2
Piętro
5
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
52,00 zł
cena 1 300 
mieszkanie na wynajem - Katowice, Śródmieście, Rymera
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Gliwice, Łabędy

Gliwice, Łabędy
mieszkanie na wynajem

PIK-MW-976

Przedstawiam nową ofertę wynajmu mieszkania jednopokojowego w Gliwicach w dzielnicy Łabedy przy ul Partyzantów 6. Mieszkania po kapitalnym remoncie umeblowane i wyposażone. Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem kuchennym, przedpokoju i własnej łazienki z wc. Na ...

Powierzchnia
25,00 m2
Piętro
1
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
50,00 zł
cena 1 250 
mieszkanie na wynajem - Gliwice, Łabędy
video
mieszkanie na wynajem - Bytom, Centrum

Bytom, Centrum
mieszkanie na wynajem

PIK-MW-974

Bytom ul Katowicka Do wynajęcia bardzo duże mieszkanie jednopokojowe o wysokim standardzie.  Bardzo dobra lokalizacja, Bytom Centrum, blisko do wszelkich przystanków komunikacji miejskiej oraz PKP. Budynek, bardzo zadbany, zamykana, czysta klatka schodowa, ocieplony!. -Pierwsze ...

Powierzchnia
42,00 m2
Piętro
1
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
30,95 zł
cena 1 300 
mieszkanie na wynajem - Bytom, Centrum
video
mieszkanie na wynajem - Katowice, Muchowiec

Katowice, Muchowiec
mieszkanie na wynajem

PIK-MW-973

Przedstawiam ofertę wynajęcia nowego bardzo ładnego apartamentu w kompleksie Francuska Park przy ul Szybowcowej 3b. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi w tym duży salon z aneksem kuchennym, przedpokoju i łazienki z wc. Posiada duży balkon na stronę zachodnią oraz miejsce ...

Powierzchnia
47,04 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
56,34 zł
cena 2 650 
mieszkanie na wynajem - Katowice, Muchowiec
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Pszczyna, Siedlice, Sobieskiego

Pszczyna, Siedlice, Sobieskiego
mieszkanie na wynajem

CEH-MW-2307

Na wynajem przestronne  mieszkanie na osiedlu Siedlice! Nieruchomość usytuowane na I piętrze czteropiętrowego bloku. Składa się z kuchni, salonu, łazienki z wc, niezależnego dużego pokoju z wyjściem na balkon oraz trzeciego pokoju i korytarza. Kuchnia została wyposażona ...

Powierzchnia
55,60 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
28,78 zł
cena 1 600 
mieszkanie na wynajem - Pszczyna, Siedlice, Sobieskiego
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Chorzów, Centrum, Dąbrowskiego, Henryka

Chorzów, Centrum, Dąbrowskiego, Henryka
mieszkanie na wynajem

FRT-MW-750

Chorzów, ul. Dąbrowskiego, Kawalerka 23 mkw, czynsz 1290 zł + media, internet w cenie, dostępna od zaraz! Idealna dla singla lub studenta, który chce mieszkać wygodnie i bez przepłacania. Szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się praktycznie od razu? Ta ...

Powierzchnia
23,00 m2
Piętro
3
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
56,09 zł
cena 1 290 
Kryteria wyszukiwania

rozumiem