bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Świętochłowice, Centrum, Polna

Świętochłowice, Centrum, Polna
mieszkanie na sprzedaż

PIK-MS-977

W dniach od 22.05.2026 do 30.05.2026 kontatk wyłącznie przez WhatsApp!  Mieszkanie 53 m² w centrum Świętochłowic przy ul. Polnej Na sprzedaż jasne i ustawne mieszkanie o powierzchni 53 m², położone w centrum Świętochłowic przy ul. Polnej. Lokal znajduje się na ...

Powierzchnia
53,50 m2
Piętro
6
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
5 028,04 zł
cena 269 000 
mieszkanie na sprzedaż - Świętochłowice, Centrum, Polna
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Katowice, os. Witosa

Katowice, os. Witosa
mieszkanie na sprzedaż

PIK-MS-972

W dniach od 22.05.2026 do 30.05.2026 kontatk wyłącznie przez WhatsApp!  Katowice, Osiedle Witosa, 52 m², 1 piętro, balkon, 2 pokoje z możliwością 3, do remontu. Na sprzedaż jasne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 52 m², położone w Katowicach na Osiedlu Witosa, ...

Powierzchnia
52,00 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
6 711,54 zł
cena 349 000 
mieszkanie na sprzedaż - Katowice, os. Witosa
video
mieszkanie na sprzedaż - Chorzów, Chorzów II, Grunwaldzka

Chorzów, Chorzów II, Grunwaldzka
mieszkanie na sprzedaż

MMC-MS-398

Zapraszam na Dzień Otwarty mieszkania o powierzchni 55 m², położonego w Chorzowie II przy ul. Grunwaldzkiej. Termin: Czwartek, 21 maja 2026 r. Godzina rozpoczęcia: 16:30 - 17:30 Prezentacje odbywają się po wcześniejszym umówieniu godziny wizyty, co zapewnia komfortowe ...

Powierzchnia
55,00 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
6 181,82 zł
cena 340 000 
mieszkanie na sprzedaż - Chorzów, Chorzów II, Grunwaldzka
bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Jastrzębie-Zdrój, Osiedle Pionierów, Śląska

Jastrzębie-Zdrój, Osiedle Pionierów, Śląska
mieszkanie na sprzedaż

CEH-MS-2306

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe w samym centrum Jastrzębia – ul. Śląska Oferuję ciepłe i przytulne mieszkanie położone na 2 piętrze w niskim, 3-klatkowym bloku. W skład mieszkania wchodzą: 3 pokoje Kuchnia z oknem Łazienka z kabiną prysznicową Balkon ...

Powierzchnia
48,21 m2
Piętro
2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
4 355,94 zł
cena 210 000 
video
mieszkanie na sprzedaż - Katowice, Osiedle Tysiąclecia, Górne, Tysiąclecia

Katowice, Osiedle Tysiąclecia, Górne, Tysiąclecia
mieszkanie na sprzedaż

FRT-MS-749

Mieszkanie na sprzedaż – Katowice, ul. Tysiąclecia 86b Na sprzedaż komfortowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 71,11 m², położone w jednej z najbardziej lubianych lokalizacji w Katowicach – na osiedlu Tysiąclecia. To propozycja dla osób ceniących wygodę życia ...

Powierzchnia
71,11 m2
Piętro
14
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
9 000,14 zł
cena 640 000 
bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Katowice, Koszutka, Grabowa

Katowice, Koszutka, Grabowa
mieszkanie na sprzedaż

PIK-MS-963

W dniach od 22.05.2026 do 30.05.2026 kontatk wyłącznie przez WhatsApp! ATRAKCYJNE 3-POKOJOWE MIESZKANIE NA KOSZUTCE – UL. GRABOWA ŚWIETNA LOKALIZACJA, BALKON, CO MIEJSKIE Na sprzedaż oferuję przytulne mieszkanie zlokalizowane w jednej z najbardziej lubianych ...

Powierzchnia
49,18 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
7 726,72 zł
cena 380 000 
mieszkanie na sprzedaż - Katowice, Koszutka, Grabowa
Kryteria wyszukiwania

rozumiem