nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Katowice, Śródmieście, Rymera

Katowice, Śródmieście, Rymera
mieszkanie na wynajem

FRT-MW-751

KATOWICE ŚRÓDMIEŚCIE ULICA RYMERA, KAWALERKA DO WYNAJĘCIA Ta kawalerka to idealna opcja dla osoby, która chce mieszkać w centrum, mieć wszystko pod ręką i jednocześnie pilnować swojego budżetu. Podstawowe informacje i warunki wynajmu: 25 mkw- pokój z aneksem ...

Powierzchnia
25,00 m2
Piętro
5
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
52,00 zł
cena 1 300 
mieszkanie na wynajem - Katowice, Śródmieście, Rymera
nowa oferta
dom na sprzedaż - Goczałkowice-Zdrój, Brzozowa

Goczałkowice-Zdrój, Brzozowa
dom na sprzedaż

CEH-DS-2308

Wyjątkowy Dom w Goczałkowicach-Zdroju – Zamieszkaj i Rozwiń Biznes! Szukasz miejsca, które elastycznie dopasuje się do Twoich planów życiowych i zawodowych? Ta nieruchomość w urokliwych Goczałkowicach-Zdroju to strzał w dziesiątkę! Solidny dom z 2011 roku oferuje dobre ...

Powierzchnia
121,55 m2
Powierzchnia działki [m2]
700 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
6 244,34 zł
cena 759 000 
dom na sprzedaż - Goczałkowice-Zdrój, Brzozowa
bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Świętochłowice, Centrum, Polna

Świętochłowice, Centrum, Polna
mieszkanie na sprzedaż

PIK-MS-977

W dniach od 22.05.2026 do 30.05.2026 kontatk wyłącznie przez WhatsApp!  Mieszkanie 53 m² w centrum Świętochłowic przy ul. Polnej Na sprzedaż jasne i ustawne mieszkanie o powierzchni 53 m², położone w centrum Świętochłowic przy ul. Polnej. Lokal znajduje się na ...

Powierzchnia
53,50 m2
Piętro
6
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
5 028,04 zł
cena 269 000 
mieszkanie na sprzedaż - Świętochłowice, Centrum, Polna
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Gliwice, Łabędy

Gliwice, Łabędy
mieszkanie na wynajem

PIK-MW-976

W dniach od 22.05.2026 do 30.05.2026 kontatk wyłącznie przez WhatsApp!  Przedstawiam nową ofertę wynajmu mieszkania jednopokojowego w Gliwicach w dzielnicy Łabedy przy ul Partyzantów 6. Mieszkania po kapitalnym remoncie umeblowane i wyposażone. Mieszkanie składa się ...

Powierzchnia
25,00 m2
Piętro
1
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
50,00 zł
cena 1 250 
mieszkanie na wynajem - Gliwice, Łabędy
video
lokal na wynajem - Katowice, Centrum

Katowice, Centrum
lokal na wynajem

PIK-LW-975

W dniach od 22.05.2026 do 30.05.2026 kontatk wyłącznie przez WhatsApp!  Przedstawiam ofertę wynajmu lokalu handlowego w Centrum Katowic przy ul Kościuszki. Lokal idealnie nadaje się na sklep, biuro, usługi, dobrze skomunikowany, bezpośrednio przy ulicy poziom zero ...

Powierzchnia
20,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
75,00 zł
cena 1 500 
lokal na wynajem - Katowice, Centrum
video
mieszkanie na wynajem - Bytom, Centrum

Bytom, Centrum
mieszkanie na wynajem

PIK-MW-974

W dniach od 22.05.2026 do 30.05.2026 kontatk wyłącznie przez WhatsApp!  Bytom ul Katowicka Do wynajęcia bardzo duże mieszkanie jednopokojowe o wysokim standardzie.  Bardzo dobra lokalizacja, Bytom Centrum, blisko do wszelkich przystanków komunikacji miejskiej oraz ...

Powierzchnia
42,00 m2
Piętro
1
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
30,95 zł
cena 1 300 
mieszkanie na wynajem - Bytom, Centrum
Kryteria wyszukiwania

rozumiem