Chybie, Frelichów, Kasztanowa
działka na sprzedaż

CEH-GS-2295

Na sprzedaż działka o powierzchni 903m2 położona w Chybiu - Frelichów przy ulicy Kasztanowej.  Bardzo spokojne miejsce z przyjaznym sąsiedztwem. Dojazd prywatną drogą utwardzoną, stanowiącą dojazd do okolicznych posesji. Wjazd od strony południowej. Od północy działka ...

Powierzchnia
903,00 m2
Cena za m2
138,43 zł
cena 125 000 
działka na sprzedaż - Chybie, Frelichów, Kasztanowa

Wilamowice, Zaciszna
działka na sprzedaż

PRO-GS-220

Własny dom w spokojnym miejscu i wygodny dostęp do miasta Marzysz o własnym domu w spokojnym miejscu, ale nie chcesz rezygnować z szybkiego dojazdu do miasta? Ta działka daje Ci ciszę, przestrzeń i tylko kilkanaście minut do Bielska-Białej. To idealna propozycja ...

Powierzchnia
822,00 m2
Cena za m2
169,95 zł
cena 139 700 
działka na sprzedaż - Wilamowice, Zaciszna

Pszczyna, Siedlice, Bednorza
mieszkanie na wynajem

CEH-MW-2293

Słoneczna kawalerka po generalnym remoncie – Pszczyna, ul. Bednorza Oferuję na wynajem jasną, bardzo słoneczną kawalerkę zlokalizowaną w Pszczynie przy ul. Bednorza. Mieszkanie jest świeżo po generalnym remoncie – czyste, zadbane i gotowe do wprowadzenia. Rozkład ...

Powierzchnia
29,00 m2
Piętro
4
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
41,38 zł
cena 1 200 
mieszkanie na wynajem - Pszczyna, Siedlice, Bednorza
video
mieszkanie na wynajem - Chorzów, Batory, Strzybnego

Chorzów, Batory, Strzybnego
mieszkanie na wynajem

PIK-MW-958

Chorzów ul Strzybnego Posiadam w ofercie kawalerkę o wysokim standardzie. Bardzo dobra lokalizacja, Chorzów Batory, blisko do wszelkich przystanków komunikacji miejskiej oraz PKP. Kamienica, zadbana, zamykana, czysta. Piętro 3 -pokój z aneksem kuchennym -przedpokój -własna ...

Powierzchnia
25,00 m2
Piętro
3
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
46,00 zł
cena 1 150 
mieszkanie na wynajem - Chorzów, Batory, Strzybnego

Siemianowice Śląskie, Bańgów, Bańgowska
mieszkanie na wynajem

PIK-MW-955

Do wynajęcia komfortowy, 2-pokojowy apartament położony w Siemianowicach Śląskich, dzielnica Bańgów, ul. Bańgowska – w nowoczesnym apartamentowcu. Lokal znajduje się na ostatnim piętrze i wyróżnia się dużym tarasem, idealnym do wypoczynku po pracy. Układ i standard Mieszkanie ...

Powierzchnia
50,00 m2
Piętro
5
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
58,00 zł
cena 2 900 
mieszkanie na wynajem - Siemianowice Śląskie, Bańgów, Bańgowska

Pszczyna, Śródmieście, Kopernika
mieszkanie na wynajem

CEH-MW-2290

Przedstawiam do wynajęcia kawalerkę przy ulicy Kopernika w Pszczynie Powierzchnia 36,19m2. Wyposażenie : zabudowa kuchenna wraz ze sprzętem dużego AGD, kanapa, szafa, małe szafki, telewizor. Ogrzewanie z własnego pieca dwufunkcyjnego.  Umowa najmu okazjonalnego na ...

Powierzchnia
36,19 m2
Piętro
2
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
35,92 zł
cena 1 300 
mieszkanie na wynajem - Pszczyna, Śródmieście, Kopernika
Kryteria wyszukiwania

rozumiem