Miedźna, Wola, Stawowa
działka na sprzedaż

CEH-GS-2301

Działka o pow. ok 2800m2 pod zabudowę 1 domu mieszkalnego. Wola ul. Stawowa.  Działka płaska, w kształcie prostokąta. Obecnie gęsto obsadzona samosiejkami. Dojazd drogą publiczna asfaltową. Media dostępne w ulicy to prąd, woda i gaz.  Do działki wydano Warunki Zabudowy ...

Powierzchnia
2 800,00 m2
Cena za m2
50,00 zł
cena 140 000 
działka na sprzedaż - Miedźna, Wola, Stawowa

Zawiercie, Skarzyce, Kmicica
dom na sprzedaż

MMC-DS-397

Dzień Otwarty – dom w trakcie budowy z działką 1,5 ha -  Zawiercie Skarżyce Data: 10 kwietnia 2026 r. (piątek) Godzina: 16:00–17:00 Lokalizacja: Zawiercie – Skarżyce, ul. Kmicica 4 Zapraszamy na Dzień Otwarty domu wolnostojącego w trakcie budowy, położonego na wyjątkowej ...

Powierzchnia
216,12 m2
Powierzchnia działki [m2]
15 371 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
1 846,20 zł
cena 399 000 
dom na sprzedaż - Zawiercie, Skarzyce, Kmicica

Bielsko-Biała, Złote Łany, Łagodna
mieszkanie na wynajem

PRO-MW-223

2-pokojowe mieszkanie z balkonem i windą – Złote Łany | blisko szkoły, przedszkola i przystanków Szukasz wygodnego mieszkania w spokojnej okolicy, z dobrą komunikacją i pełną infrastrukturą w zasięgu kilku minut spaceru? Ta oferta może być idealna dla małżeństwa z ...

Powierzchnia
42,97 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
41,89 zł
cena 1 800 
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała, Złote Łany, Łagodna
video
mieszkanie na wynajem - Chorzów, Klimzowiec

Chorzów, Klimzowiec
mieszkanie na wynajem

PIK-MW-961

W dniach od 22.05.2026 do 30.05.2026 kontatk wyłącznie przez WhatsApp!  Chorzów Klimzowiec/Batory ul Ratuszowa 16 Bardzo dobra lokalizacja, na pograniczu Klimzowca i Batorego, blisko do wszelkich przystanków komunikacji miejskiej oraz PKP. Kamienica, zadbana, ...

Powierzchnia
23,00 m2
Piętro
4
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
51,30 zł
cena 1 180 
mieszkanie na wynajem - Chorzów, Klimzowiec

Bojszowy, Nowe Bojszowy, Korzenicka
działka na sprzedaż

CEH-GS-2296

Na sprzedaż oferujemy trzy atrakcyjne działki gruntu położone w miejscowości Bojszowy Nowe. Jest to idealna propozycja dla osób szukających miejsca pod budowę domu jednorodzinnego w cichej i spokojnej lokalizacji, z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie z dogodnym ...

Powierzchnia
950,00 m2
Cena za m2
242,11 zł
cena 230 000 
działka na sprzedaż - Bojszowy, Nowe Bojszowy, Korzenicka

Chybie, Frelichów, Kasztanowa
działka na sprzedaż

CEH-GS-2295

Na sprzedaż działka o powierzchni 903m2 położona w Chybiu - Frelichów przy ulicy Kasztanowej.  Bardzo spokojne miejsce z przyjaznym sąsiedztwem. Dojazd prywatną drogą utwardzoną, stanowiącą dojazd do okolicznych posesji. Wjazd od strony południowej. Od północy działka ...

Powierzchnia
903,00 m2
Cena za m2
138,43 zł
cena 125 000 
działka na sprzedaż - Chybie, Frelichów, Kasztanowa
Kryteria wyszukiwania

rozumiem