bez prowizji
mieszkanie na wynajem - Katowice, Centrum, Warszawska

Katowice, Centrum, Warszawska
mieszkanie na wynajem

PIK-MW-967

W dniach od 22.05.2026 do 30.05.2026 kontatk wyłącznie przez WhatsApp!  Lub Grzecznościowo pod nr 5*0*4*6*6*6*3*8*8 Do wynajęcia nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkania położone w ścisłym centrum Katowic, przy ul. Warszawskiej 48. W ofercie dostępnych jest 7 mieszkań, ...

Powierzchnia
30,00 m2
Piętro
1
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
50,00 zł
cena 1 500 
mieszkanie na wynajem - Katowice, Centrum, Warszawska
video
mieszkanie na sprzedaż - Chorzów, Chorzów II, Grunwaldzka

Chorzów, Chorzów II, Grunwaldzka
mieszkanie na sprzedaż

MMC-MS-398

Zapraszam na Dzień Otwarty mieszkania o powierzchni 55 m², położonego w Chorzowie II przy ul. Grunwaldzkiej. Termin: Czwartek, 21 maja 2026 r. Godzina rozpoczęcia: 16:30 - 17:30 Prezentacje odbywają się po wcześniejszym umówieniu godziny wizyty, co zapewnia komfortowe ...

Powierzchnia
55,00 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
6 181,82 zł
cena 340 000 
mieszkanie na sprzedaż - Chorzów, Chorzów II, Grunwaldzka
bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Jastrzębie-Zdrój, Osiedle Pionierów, Śląska

Jastrzębie-Zdrój, Osiedle Pionierów, Śląska
mieszkanie na sprzedaż

CEH-MS-2306

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe w samym centrum Jastrzębia – ul. Śląska Oferuję ciepłe i przytulne mieszkanie położone na 2 piętrze w niskim, 3-klatkowym bloku. W skład mieszkania wchodzą: 3 pokoje Kuchnia z oknem Łazienka z kabiną prysznicową Balkon ...

Powierzchnia
48,21 m2
Piętro
2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
4 355,94 zł
cena 210 000 
nowa oferta
działka na sprzedaż - Wilamowice, Zasole Bielańskie, Stawowa

Wilamowice, Zasole Bielańskie, Stawowa
działka na sprzedaż

PRO-GS-224

Ponad 25 arów możliwości – działka budowlana pod dom lub inwestycję blisko S1 Na sprzedaż dwie sąsiadujące działki budowlane, tworzące łącznie przestronny teren o powierzchni 25,6 ara (2560 m²). Nieruchomość położona jest w spokojnej, rozwijającej się okolicy, wśród ...

Powierzchnia
2 560,00 m2
Cena za m2
113,28 zł
cena 290 000 
video
mieszkanie na sprzedaż - Katowice, Osiedle Tysiąclecia, Górne, Tysiąclecia

Katowice, Osiedle Tysiąclecia, Górne, Tysiąclecia
mieszkanie na sprzedaż

FRT-MS-749

Mieszkanie na sprzedaż – Katowice, ul. Tysiąclecia 86b Na sprzedaż komfortowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 71,11 m², położone w jednej z najbardziej lubianych lokalizacji w Katowicach – na osiedlu Tysiąclecia. To propozycja dla osób ceniących wygodę życia ...

Powierzchnia
71,11 m2
Piętro
14
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
9 000,14 zł
cena 640 000 

Tarnowskie Góry, Śródmieście, Powstańców Śląskich
mieszkanie na wynajem

FRT-MW-748

Szukasz własnej przestrzeni w dobrej lokalizacji? Ta przytulna kawalerka w Tarnowskich Górach może być dokładnie tym, czego potrzebujesz. Na powierzchni 23 m² znajdziesz funkcjonalnie zaprojektowaną przestrzeń, która pozwala wygodnie żyć. Jasny pokój z aneksem kuchennym ...

Powierzchnia
23,00 m2
Piętro
2
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
56,52 zł
cena 1 300 
mieszkanie na wynajem - Tarnowskie Góry, Śródmieście, Powstańców Śląskich
Kryteria wyszukiwania

rozumiem