nowa oferta
dom na sprzedaż - Goczałkowice-Zdrój, Brzozowa

Goczałkowice-Zdrój, Brzozowa
dom na sprzedaż

CEH-DS-2308

Wyjątkowy Dom w Goczałkowicach-Zdroju – Zamieszkaj i Rozwiń Biznes! Szukasz miejsca, które elastycznie dopasuje się do Twoich planów życiowych i zawodowych? Ta nieruchomość w urokliwych Goczałkowicach-Zdroju to strzał w dziesiątkę! Solidny dom z 2011 roku oferuje dobre ...

Powierzchnia
121,55 m2
Powierzchnia działki [m2]
700 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
6 244,34 zł
cena 759 000 
dom na sprzedaż - Goczałkowice-Zdrój, Brzozowa
bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Świętochłowice, Centrum, Polna

Świętochłowice, Centrum, Polna
mieszkanie na sprzedaż

PIK-MS-977

Mieszkanie 53 m² w centrum Świętochłowic przy ul. Polnej Na sprzedaż jasne i ustawne mieszkanie o powierzchni 53 m², położone w centrum Świętochłowic przy ul. Polnej. Lokal znajduje się na 6 piętrze w budynku z windą oraz bezstopniowym wejściem, co jest dużym udogodnieniem ...

Powierzchnia
53,50 m2
Piętro
6
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
5 028,04 zł
cena 269 000 
mieszkanie na sprzedaż - Świętochłowice, Centrum, Polna
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Gliwice, Łabędy

Gliwice, Łabędy
mieszkanie na wynajem

PIK-MW-976

Przedstawiam nową ofertę wynajmu mieszkania jednopokojowego w Gliwicach w dzielnicy Łabedy przy ul Partyzantów 6. Mieszkania po kapitalnym remoncie umeblowane i wyposażone. Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem kuchennym, przedpokoju i własnej łazienki z wc. Na ...

Powierzchnia
25,00 m2
Piętro
1
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
50,00 zł
cena 1 250 
mieszkanie na wynajem - Gliwice, Łabędy
video
lokal na wynajem - Katowice, Centrum

Katowice, Centrum
lokal na wynajem

PIK-LW-975

Przedstawiam ofertę wynajmu lokalu handlowego w Centrum Katowic przy ul Kościuszki. Lokal idealnie nadaje się na sklep, biuro, usługi, dobrze skomunikowany, bezpośrednio przy ulicy poziom zero bez schodów. Lokal z witryną, zabezpieczony roletą antywłamaniową. Ogrzewanie ...

Powierzchnia
20,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
75,00 zł
cena 1 500 
lokal na wynajem - Katowice, Centrum
video
mieszkanie na wynajem - Bytom, Centrum

Bytom, Centrum
mieszkanie na wynajem

PIK-MW-974

Bytom ul Katowicka Do wynajęcia bardzo duże mieszkanie jednopokojowe o wysokim standardzie.  Bardzo dobra lokalizacja, Bytom Centrum, blisko do wszelkich przystanków komunikacji miejskiej oraz PKP. Budynek, bardzo zadbany, zamykana, czysta klatka schodowa, ocieplony!. -Pierwsze ...

Powierzchnia
42,00 m2
Piętro
1
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
30,95 zł
cena 1 300 
mieszkanie na wynajem - Bytom, Centrum
video
mieszkanie na wynajem - Katowice, Muchowiec

Katowice, Muchowiec
mieszkanie na wynajem

PIK-MW-973

Przedstawiam ofertę wynajęcia nowego bardzo ładnego apartamentu w kompleksie Francuska Park przy ul Szybowcowej 3b. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi w tym duży salon z aneksem kuchennym, przedpokoju i łazienki z wc. Posiada duży balkon na stronę zachodnią oraz miejsce ...

Powierzchnia
47,04 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
56,34 zł
cena 2 650 
mieszkanie na wynajem - Katowice, Muchowiec
Kryteria wyszukiwania

rozumiem