52,00 zł/m2 cena: 1 300 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

KATOWICE ŚRÓDMIEŚCIE ULICA RYMERA, KAWALERKA DO WYNAJĘCIA

Ta kawalerka to idealna opcja dla osoby, która chce mieszkać w centrum, mieć wszystko pod ręką i jednocześnie pilnować swojego budżetu.

Podstawowe informacje i warunki wynajmu:
25 mkw- pokój z aneksem kuchennym, łazienka z wc, mały przedpokój
5 piętro w zadbanej 5 piętrowej kamienicy, bez windy.

Podstawowe umeblowanie- sofa do spania, stół z krzesłami, szafa, szafki kuchenne, pralka, lodówka, kuchenka z piekarnikiem.

Najem: 1300 zł miesięcznie, dodatkowo opłaty za media dla jednej osoby tj. śmieci, woda, ogrzewanie około 250 zł/miesięcznie, prąd we własnym zakresie.
Kaucja zabezpieczająca 1800 zł
Umowa na minimum rok.
Wynajem dla osób niepalących

Dlaczego warto? 

✅ niski czynsz najmu
✅ brak dodatkowych kosztów do wspólnoty mieszkaniowej
✅ podstawowe umeblowanie — możesz wprowadzić się bez dużych wydatków
✅ klimatyczne okno dachowe dodające charakteru wnętrzu.
✅ zadbana kamienica
✅ niskie koszty utrzymania
✅ spokojna okolica mimo lokalizacji blisko centrum

Wszystko, czego potrzebujesz, masz praktycznie pod ręką:
• tramwaje i autobusy
• dworzec PKP
• szybki wyjazd na A4
• sklepy i targowisko
• klimatyczne knajpki 
• Park Kościuszki 

To świetna propozycja dla:
-studenta
-singla
-osoby rozpoczynającej samodzielne życie.

Zapraszam do oglądania.

 

Szczegóły

Symbol oferty FRT-MW-751
Powierzchnia 25,00 m²
Liczba pokoi 1
Piętro 5
Rodzaj budynku kamienica
Technologia budowlana cegła
Kaucja zabezp. 1800
Standard
Opłaty w czynszu administracja, fundusz remontowy
Opłaty wg liczników prąd, woda
Liczba pięter w budynku 5
bez prowizji
mieszkanie na wynajem - Katowice, Śródmieście, Józefa Poniatowskiego

Katowice, Śródmieście, Józefa Poniatowskiego
mieszkanie na wynajem

PIK-MW-942

Przedstawiam ofertę ładnej kawalerki do wynajęcia w Śródmieściu Katowic przy ul Poniatowskiego 14. Mieszkanie położone na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku po termomodernizacji. Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem kuchennym, przedpokoju z zabudowaną szafą ...

Powierzchnia
20,00 m2
Piętro
2
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
75,00 zł
cena 1 500 
bez prowizji
mieszkanie na wynajem - Katowice, Zawodzie, 1 Maja

Katowice, Zawodzie, 1 Maja
mieszkanie na wynajem

PIK-MW-962

Do wynajęcia nowoczesne i w pełni wyposażone kawalerki, położone w Katowicach przy ul. 1 Maja. Mieszkania znajdują się na pierwszym i drugim piętrze, są świeżo po kapitalnym remoncie. Lokal został urządzony w jasnym, estetycznym i funkcjonalnym stylu, dzięki czemu ...

Powierzchnia
30,00 m2
Piętro
1
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
45,00 zł
cena 1 350 
mieszkanie na wynajem - Katowice, Zawodzie, 1 Maja
bez prowizji
mieszkanie na wynajem - Katowice, Centrum, Warszawska

Katowice, Centrum, Warszawska
mieszkanie na wynajem

PIK-MW-967

Do wynajęcia nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkania położone w ścisłym centrum Katowic, przy ul. Warszawskiej 48. W ofercie dostępnych jest 7 mieszkań, usytuowanych na parterze oraz 1 piętrze.   Lokale zostały przygotowane z myślą o wygodnym, codziennym użytkowaniu. ...

Powierzchnia
30,00 m2
Piętro
1
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
50,00 zł
cena 1 500 
mieszkanie na wynajem - Katowice, Centrum, Warszawska