Myślisz o ulokowaniu pieniędzy w gruncie, a może szukasz działki pod budowę swojego wymarzonego domu?
Działka godna polecenia dla ludzi ceniących spokój jaki daje bezpieczna odległość od zgiełku miasta, doceniających przestrzeń i kontakt z przyrodą.
LOKALIZACJA I OTOCZENIE
Działka posiada niezwykle atrakcyjną lokalizację –bliskość rozległych pól, terenów zielonych, punktów rekreacyjnych.
W sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna. Dojazd do rynku w Olsztynie- 5 min, dojazd do rynku w Janowie- 5 min, a w 15min – w Częstochowie.
W czasie 5 min dojedziemy do marketów, szkoły oraz całej infrastruktury usługowej
CHARAKTERYSTYKA DZIAŁKI
Działka o powierzchni 23000m2 (2,3ha) .Prostokątny kształt ułatwi jej zagospodarowanie. Dojazd do działki odbywa się drogą gminną, w której znajduje się prąd, woda oraz sieć telekomunikacyjna.
MOŻLIWOŚCI ZAGOSPODAROWANIA
20,6 ar objęte jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego (MPZP) z przeznaczeniem pod zabudowę mieszaną (MM).
Reszta terenu oznaczona jako działki rolne.
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.