O nas

Na Śląskim rynku nieruchomości jesteśmy obecni od 2004 roku. Przez ten czas zdołaliśmy wypracować rozpoznawalną jakość i markę, z której dziś możesz skorzystać. Tysiące przeprowadzonych transakcji, zarówno z osobami fizycznymi jak i z największymi firmami w kraju, pozwoliły na wypracowanie najlepszych praktyk podczas sprzedaży nieruchomości. Nie ma znaczenia, czy jest to jedno mieszkanie czy całe osiedle – w każdym przypadku uruchamiamy wszystkie zasoby, które są niezbędne do osiągniecia sukcesu!


Dlaczego my?

Najskuteczniejsi agenci i doradcy nieruchomości
to sukces Twojej sprzedaży

Nasi agenci to jedni z najlepiej przygotowanych pośredników w obrocie nieruchomościami. Każdy z nich posiada licencję pośrednika w obrocie nieruchomościami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości a każda transakcja ubezpieczona jest na co najmniej 1 mln złotych. Pieczołowicie prowadzone bazy potencjalnych kupujących, współpraca z kilkoma tysiącami pośredników na Śląsku daje nam pewność, że sprzedamy Twoją nieruchomość zgodnie z przyjętym planem.


Skuteczny marketing
nie oznacza, że oferta musi być na kilku portalach z ofertami nieruchomości

Jeśli myślisz o sprzedaży nieruchomości to od razu wiesz, że Twoja oferta musi być na portalach z ofertami nieruchomości. Nic bardziej mylnego. Skuteczny marketing nieruchomości nie polega na tym, że dodajemy ofertę do kilku portali internetowych i czekamy na zgłoszenia od potencjalnych kupujących. Powiedzmy to szczerze – jesteś to w stanie zrobić samodzielnie! Nasze działania opierają się na skrupulatnie przygotowanym planie działania, na który składają się kampanie w wyszukiwarce google.com oraz w mediach społecznościowych. Korzystamy z systemu wymiany ofert, dzięki któremu oferta, która trafiła pod nasze skrzydła, dociera w ciągu kilku chwil do prawie pół tysiąca agencji nieruchomości w najbliższej okolicy oraz do wszystkich zainteresowanych klientów, którzy zarejestrowani są w naszej bazie. W dobrze przygotowanej kampanii marketingowej jest też miejsce na tzw. Open House czyli Dzień Otwarty lub Dzień Pokazowy.


Precyzyjny proces sprzedaży
t
o spokój i bezpieczeństwo, które jest niezbędne w tym czasie

Skuteczny marketing to tylko jeden z elementów, na który zwracamy ogromną uwagę i jest częścią całego procesu sprzedaży. Przed nami jeszcze negocjacje, w których musimy uzgodnić kilkanaście elementów – cenę, sposób płatności i rozliczenia, sposób przekazania nieruchomości oraz terminy, zapisy w umowie przedwstępnej i przyrzeczonej, sposób rozliczenia podatków oraz opłat i kilkanaście innych aspektów, które dają nam gwarancję bezpiecznego dotarcia do finału. Wiedza merytoryczna i doświadczenie na tym etapie jest kluczowa i pozwala na to, żeby bezpiecznie przejść przez ten najtrudniejszy element całego procesu. Jest on przygotowany indywidualnie dla każdego z naszych klientów.


Wsparcie po sprzedaży
jest tak samo kluczowe jak w jego trakcie

U nas sprzedaż nie kończy się z chwilą podpisania aktu notarialnego. Trzeba jeszcze skoordynować płatność za nieruchomość, jej przekazanie, rozliczenie mediów oraz rozliczenie podatków.