Najnowsza inwestycja na mapie miasta Sosnowiec
w dzielnicy Kukułek, ze wspaniałymi i zapierającymi dech w piersiach widokami,
dzięki położeniu na wysokości blisko 300 m n.p.m.

 
Zielone Wzgórza
przedsprzedaż wystartowała
od 6 100 zł/mkw
promocyjne warunku obowiązują do czasu wyczerpania się puli mieszkań 
Zapraszamy w najbliższą:
  • sobotę, w godzinach od 14:00 do 16:00,
  • niedzielę, w godzinach od 16:00 do 18:00,
na Dzień Otwarty. Jest to świetna okazja, żeby obejrzeć postęp prac na budowie oraz wybrać to jedno, wymarzone mieszkanie. Dla wszystkich, którzy zdecydują się na odwiedzenie nas w najbliższy weekend, przewidzieliśmy atrakcyjne promocje na wybrane mieszkania!

Kinga Tylkowska ☎️ 601 099 223 | Mateusz Kaczorowski ☎️ 606 826 608

Zielone Wzgórza to kolejna inwestycja na mapie Sosnowca, w najbardziej nobliwej i pożądanej dzielnicy tego miasta, która swoim urokiem potrafi oczarować każdego.

I właśnie tu, na wysokości prawie 300 metrów nad poziomem morza, powstaje miejsce idealne dla wszystkich, którzy oprócz zapierającego dech w piersiach widoku, cenią sobie spokój i bezpieczeństwo.

Dla lubiących przydomowe prace - ogródki o powierzchni nawet 150 mkw! Dla pozostałych - balkony i tarasy.

Inwestycja to 3 niskie, kameralne budynki, która przygotowana jest przede wszystkim dla rodzin - duże metraże mieszkań, balkonów, tarasów i ogródków sprawiają, że mieszkanie w tym miejscu będzie wyjątkowo komfortowe i bezpieczne.

Lokalizacja inwestycji Apartamenty na Wzgórzu zapewnia, że do centrum miasta dotrzesz w kilka minut a do centrum Katowic w kilkanaście. Wspólny czas z rodziną lub podczas uprawiania sportów, można spędzić w oddalonych o kilka chwil licznych terenach zielonych – Park Sielecki i Park Środula to te dwa najbliższe.

Codzienne sprawy załatwisz w oddalonych o kilka minut sklepach wielkopowierzchniowych oraz w tych mniejszych, które są zlokalizowane w najbliższej okolicy na osiedlu. Dla niezmotoryzowanych – przystanki komunikacji miejskiej tuż przy inwestycji.


Kinga Tylkowska ☎️ 601 099 223 | Mateusz Kaczorowski ☎️ 606 826 608Kinga Tylkowska ☎️ 601 099 223 | Mateusz Kaczorowski ☎️ 606 826 608

Wszystkie dostępne i aktualne oferty mieszkań z tej inwestycji znajdziesz pod tym adresem - kliknij i zobacz. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej lub umówić się na spotkanie - zadzwoń do opiekuna inwestycji lub wyślij do nas wiadomość.