Najnowsza inwestycja na mapie gminy Koziegłowy nowoczesne i energooszczędne osiedle w otulinie łąk i lasów.

Osiedle Rosochacz
przedsprzedaż wystartowała


atrakcyjne warunku obowiązują dla wszystkich, którzy odwiedzą nas w trakcie Dnia Pokazowego 

Opiekun inwestycji  Kinga Tylkowska ☎️ 601 099 223

Nowopowstająca inwestycja Osiedle Rosochacz to kompleks 24 domów parterowych, o spójnej architekturze i w przepięknej okolicy, łączące najlepsze tradycje wyżyny krakowsko-częstochowskiej. Funkcjonalność domów uzupełniona jest naturalnym wykończeniem elewacji, które wpisuje się w sielski charakter osiedla oraz najbliższej okolicy.
 
4 rodzaje projektów domów | od 140 do 180 mkw | działki po około 1 000 mkw

Pobliskie tereny zachęcają do długich wycieczek rowerowych a dla spragnionych sportowych wyzwań wodnych, dostępny jest Zbiornik Porajski. W okolicy znajdziesz też słynne Ranczo Rosochacz, na którym możesz szlifować swoje umiejętności jeździeckie albo zaszczepić miłość do zwierząt swoim dzieciom.

Szybko dotrzesz też do Siewierza (10 min), Częstochowy, Zawiercia, Pyrzowic (30 min) a aglomeracja śląska jest dostępna w 40 minut. Nie musisz już rezygnować z pracy w wielkim mieście.

Domy powstają w technologii szkieletowej, która swoje korzenie ma w surowym klimacie skandynawi i nikogo nie dziwi ich kilkupokoleniowa trwałość. Domy powstają w technologii, która podporządkowana jest najwyższej jakości atestowanym materiałom. Dzięki zachowanemu reżimowi, domy powstają w kilka miesięcy a koszt ich budowy jest niższy w porównaniu do technologii tradycyjnej.

Ważnym aspektem są też koszty utrzymania - domy ogrzewane są za pomocą pomp ciepła, które współpracują z systemem rekuperacji. Pozwala to zauważalnie obniżyć koszty ogrzewania oraz podgrzania wody. Dla tych, którzy chcą jeszcze bardziej identyfikować się z ideą ekologicznych rozwiązać - istnieje możliwość montażu instalacji fotowoltaicznej i obniżenia kosztów do minimum. Do tego wszystkiego dodać trzeba, że istnieje możliwość gromadzenia deszczówki i wykorzystania jej np. do nawadniania ogrodu.


Opiekun inwestycji Kinga Tylkowska ☎️ 601 099 223

Zobacz ofertę naszych domów
projekt nr 1 | projekt nr 2 | projekt nr 3 | projekt nr 4

 
Opiekun inwestycji Kinga Tylkowska ☎️ 601 099 223