Dlaczego warto podjąć współpracę właśnie z nami?
s
Jeśli planujesz sprzedać swoją nieruchomość to jesteś przekonany, że wystarczy zrobić zdjęcia, krótko opisać nieruchomość, odebrać parę telefonów, umówić się z zainteresowanym i pokazać mu nieruchomość. Umowę przedwstępną znajdziesz w Internecie albo skorzystasz z tej treści, którą podesłał Ci Twój przyjaciel - przecież on już sprzedawał swoją nieruchomości i doskonale wie, co i jak. Kupujący musi jeszcze załatwić kredyt, pójdziecie do notariusza a on załatwi z Wami całą resztę. A na sam koniec będziesz się śmiał z tych, którzy dzwonią chociaż nieruchomość już dawno sprzedałeś. I jeśli taki scenariusz Cię zadowala to rzeczywiście, pośrednik nie jest Ci potrzebny.

Czy coś mogłeś zrobić lepiej? W przeważającej większości tak. Dlaczego? Czy wiesz, że dobrze przygotowana oferta, generuje od kilku do kilkunastu procent wyższą cenę niż ta, którą możesz osiągnąć działając samodzielnie? I to przy uwzględnieniu, że w całej transakcji uczestniczy pośrednik w obrocie nieruchomościami? Dlaczego? Poszukiwanie właściwej ceny zaczynasz od przeglądania portali z ofertami sprzedaży nieruchomości. Filtrujesz po dzielnicy, osiedlu i w przypadku mieszkań dodajesz lub nie, dodatkowe kryteria jak np. ilość pokoi. Mnożysz wynik przez ilość metrów własnego mieszkania i masz właściwą cenę. Nie masz dostępu do aktualnych cen transakcyjnych, nie wiesz jaki jest aktualny popyt na rynku, nie wiesz, że pewne mieszkania są bardziej wartościowe niż inne.

Odwrotnym przykładem jest wycena własnej nieruchomości na podstawie cen, które widzisz na portalu ogłoszeniowym, dodanie do niej kilku procent na tzw. negocjacje i podniesienie jej jeszcze o fakt, że "Twoje mieszkanie jest dużo lepsze niż te, które są na portalu". Nie brałeś pod uwagę, że większość osób samodzielnie sprzedających, ma dokładnie te samo podejście - oni dodali kilka procent, ty dodałeś kilka procent i już masz przeszacowaną wartość swojego mieszkania. Wystawiasz i nic. Za miesiąc powtarzasz i nic. Oglądający widzą Twoje mieszkanie ale jest dla nich za drogie i nie dzwonią - przecież nie opuścisz tyle z ceny. Po kilku tygodniach każdy oglądający wnioskuje, że coś musi być z nim nie tak, skoro tak długo jest ono na rynku. Opuszczasz cenę raz, drugi a ostatecznie zgadzasz się na jej ponowne obniżenie, bo w końcu ktoś się nim zainteresował i negocjuje. Na koniec machniesz ręką i powiesz, że "niech już będzie, mamy w końcu święty spokój". 


Dlaczego więc powinieneś rozpocząć współpracę właśnie z nami?

W pierwszej kolejności staramy się ocenić potencjał Twojego mieszkania. Dowiemy się o nim wszystko - część informacji pozyskamy od Ciebie, inne pozyskamy z np. z planów zagospodarowania przestrzennego czy uchwał wspólnoty mieszkaniowej a jeszcze inne oprzemy na własnym doświadczeniu. Wszystko po to, żeby idealnie określić, kto z największym prawdopodobieństwem kupi Twoje mieszkanie.

Na tej bazie będziemy w stanie ocenić, za ile możemy sprzedać Twoje mieszkanie tym, którzy z największym prawdopodobieństwem kupią Twoje mieszkanie. Jest to również punkt wyjścia do tego, żeby stwierdzić, jakich narzędzi użyjemy, aby ten cel osiągnąć.

Kolejnym etapem jest przygotowanie rzetelnego opisu nieruchomości, który nie znudzi czytającego, pozwoli się wyróżnić spośród innych ofert oraz pozwoli na to, żeby potencjalny kupujący zainteresował się Twoją nieruchomością. Jest to też moment na to, żeby zrobić zdjęcia Twojego mieszkania. Jakie? Takie, na których rozpoznasz swoje mieszkanie a potencjalny kupujący nie powie, że "na zdjęciach wyglądało trochę inaczej".

Wszystkie to zostanie wprowadzone do systemu wymiany ofert i powędruje do tych klientów, którzy właśnie poszukują mieszkania. Oferta trafi też do kilkuset pośredników na śląsku oraz na naszą stronę www - z takich narzędzi sam nie skorzystasz!

Jest to też moment na to, żeby Twoja oferta trafiła, za pośrednictwem mediów społecznościowych oraz najpopularniejszej wyszukiwarki na świecie, do wszystkich, którzy nie są w naszej bazie ale szukają mieszkania. Facebook, Instagram, strony www największych serwisów informacyjnych w kraju są w naszym zasięgu. Tu właśnie zaczyna się marketing oferty. Czy trafi ona na portale ogłoszeniowe? Być może tak ale pamiętaj, że jest tam ogromna konkurencja i ciężko o to, żeby potencjalny klient trafił na przygotowaną ofertę. Marketing i reklamę Twojego mieszkania będziemy prowadzić wg. ściśle przygotowanego planu - opcji jest wiele i na bazie naszego doświadczenia, wybierzemy te najlepsze. Całą energię skupimy w pierwszych dwóch tygodniach jej promocji, bo efekt świeżości jest najważniejszy. W 90% przypadków znajdujemy przyszłego kupującego właśnie w tym czasie! A jakich narzędzi użyjemy? To jest nasza tajemnica. Możesz być za to pewny, że będą odpowiednie.

A co w chwili, kiedy będą chętni na kupno Twojego mieszkania? Wynegocjujemy najlepsza z możliwych ofert - zajmujemy się tym od ponad 16 lat i gwarantujemy, że wiemy, jak się to robi. I nie będzie to na zasadzie - inny klient daje X złotych, czy da pan o X złotych więcej? Negocjacjami zajmujemy się profesjonalnie i pod uwagę brane są nie tylko aspekty finansowe - musisz się jeszcze wyprowadzić w odpowiednim terminie, musisz opróżnić (albo i nie) swoje stare mieszkanie itd. Wszystko jest to elementem przyszłych rozmów z tymi, którzy chcą Twoje mieszkanie kupić.

A co z dokumentacją, która potrzeba jest do sprzedaży nieruchomości?

Cały proces pozyskania dokumentów bierzemy na siebie. Doskonale wiemy, czy musimy zorganizować dokumenty, związane ze spadkiem; czy nie potrzeba dodatkowych dokumentów, w związku z prowadzoną rewitalizacją miasta; czy nie potrzeba będzie dokumentów do sprostowania zapisów w księdze wieczystej itp. Może okazać się, że potrzebujemy jednego dokumentu a są sytuacje, gdzie jest ich kilka lub kilkanaście.

A czy możesz czuć się bezpiecznie w trakcie współpracy z nami?

Na rynku nieruchomości jesteśmy nieprzerwanie obecni od prawie dwudziestu lat. Działamy pod tym samym szyldem co w 2001 roku. Od tego czasu nigdy nie popełniliśmy błędu a wszystkie decyzje, które podejmowaliśmy z naszymi klientami, były trafione. Dla jeszcze większego komfortu naszych klientów, jesteśmy ubezpieczeni obowiązkowym ubezpieczeniem od odpowiedzialności cywilnej na kwotę 25 000 euro oraz dobrowolnym ubezpieczeniem w wysokości 1 000 000 złotych. Tak na wszelki wypadek. 

s
Tytuł - 22, BOLD

Podtytuł, 20, bold
tekst właściwy, pogrubiony, 18 bold
tekst właściwy, 18